Farstamoderaternas styrelse från och med årsmötet 2016 är, enligt nedan:

Lisbeth Crabo-Ljungman, Ordförande samt Valledare, tel. 070-583 39 39, e-post: crabolj@gmail.com

Lars Jilmstad, Vice Ordförande samt Representant för Moderata Företagarrådet, tel. 076-12 18 180, e-post: lars@jilmstad.se

Anne-Louise Ebérus, Kassör, tel. 070-356 47 51, e-post: lollo111@hotmail.com

Camilla Lindberg, Webbansvarig, tel. 070-969 59 59, e-post: camilla.lindberg@moderat.se

Leif-Åke Andersson, Utbildningsledare , tel. 08-93 80 23,  mobil: 0733-74 65 50, e-post: sivleifa@telia.com

Klas Wissman, Medlemsansvarig, tel. 072-031 99 63, e-post: klaswissman@icloud.com

Marie-Louise Gudmundsson, Ombud Medborgarskolan, tel. 070-6666 100, e-post: marie.gudmundsson@telia.com

Kristina Wallentin, Sekreterare, kristina.wallentin@gmail.com

Margareta Ahlberg, Representant för Moderata Kvinnor samt Representant för Moderata Seniorer, tel. 070-716 86 54, e-post: ahlberg@tele2.se

Peter Lundberg, Revisor, e-post: peter.lundberg@moderat.se